1/2 kółka
Adwokat Aleksandra Wejdelek-Bziuk w Radio ZET

Adwokat Praga Południe

W ubiegłym miesiącu mecenas Aleksandra Wejdelek-Bziuk była gościem Radio ZET. W programie “W Waszej sprawie” odpowiadała na pytania słuchaczy z zakresu prawa rodzinnego. Jest już dostępne nagranie z tego słuchowiska – zachęcamy do odtworzenia.

Zachęcamy do słuchania audycji, a wspólniczce gratulujemy radiowego debiutu 😍

Adwokat Aleksandra Wejdelek-Bziuk jest specjalistką z zakresu prawa pracy i prawa rodzinnego. Co dzień pomaga kobietom we wszystkich sferach prawnych, ale szczególnie w okresie ciąży i macierzyństwa. Reprezentuje klientki i klientów w postępowaniach przed sądami. Udziela porad prawnych online i w kancelarii. Służy radą i wsparciem nie tylko prawnym. Jest ponadto autorką poczytnego bloga o prawie pracy i prawie rodzinnym: adwokatkobiet.pl oraz wielu szkoleń z tej tematyki, w których udział wzięły setki kobiet.


Ps. Jeśli też masz problem z uzyskaniem dofinansowania lub subwencji, chciałbyś uzyskać poradę prawną online lub u adwokata na Pradze Południe – zapraszamy serdecznie do naszej kancelarii w Warszawie. Możesz skonsultować się z nami także poprzez formularz kontaktowy, dzwoniąc pod numer 571-927-750 lub pisząc maila: kontakt@pragaadwokaci.pl.

Zajrzyj też na nasze blogi poświęcone prawu rodzinnemu i prawu pracy oraz sprawom frankowiczów. Może coś Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

img news
Skontaktuj się z nami!
    powrót na górę