1/2 kółka
Aleksandra Wejdelek-Bziuk

Adwokat Warszawa Praga Południe

Jestem młodym adwokatem i nie bójmy się tego powiedzieć: adwokatem z Warszawy, Pragi Południe. Twardo stąpam po ziemi i trzeźwo spoglądam na świat – staram się w jasny i prosty sposób przedstawić najlepsze rozwiązanie dla zakończenia sprawy. Biorę zawsze pod uwagę zdanie moich klientów i klientek – przed jakimkolwiek działaniem zawsze ustalam strategię z osobą, której sprawę prowadzę.

Kierowałam obsługą prawną m.in. projektów budowlanych infrastruktury liniowej. Uczestniczyłam w obsłudze prawnej zakupów sprzętu wojskowego dla polskiej armii. Można chyba powiedzieć, że dobry ze mnie prawnik, jeśli chodzi o prawo gospodarcze. W Warszawie, przy negocjacyjnym stole nie straszny mi żaden przeciwnik.

W swojej pracy staram się wspierać klientki w procesach sądowych oraz służyć im radą. Wiem, że gdy przychodzisz do adwokata to najczęściej problem już Cię przerasta – możesz liczyć, że będę wsparciem w tych trudnych momentach.

Zajrzyj: na mój fanpage na facebooku – znajdziesz tu codzienną dawkę wiedzy i wsparcia


Praga Adwokaci – prawo pracy i biznes

Pod szyldem Praga Adwokaci prowadzę z Jakubem ogólną praktykę adwokacką. To znaczy, że możesz się do mnie zwrócić z prawie każdym problemem prawnym. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłam oparciem w sprawach o rozwód z dziećmi, trudnych sprawach spadkowych czy poszukujących prawnika specjalisty od ZUS w Warszawie. Zawsze jestem zaangażowana w 100% w prowadzone sprawy – Tobie też pomogę! Jestem ceniona za proaktywne podejście w prowadzeniu spraw, wsparcie w negocjacjach i profesjonalne doradztwo w codziennych problemach. Znana jako dobry lider i skuteczny manager.

Cenię bardzo niezależność, jaką daje zawód adwokata.

Sprawdź też: Czeka Cię rozwód? Nie wiesz nawet od czego zacząć myślenie o tej trudnej sprawie? Sprawdź, mój darmowy minikurs: 5 lekcji przed rozwodem


Skuteczna Adwokat sprawy rodzinne

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką organizowaną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Część programu studiów realizowałam w ramach programu Erasmus na Universita degli Studi di Catania. Jestem także absolwentką Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego. Płynnie mówię po angielsku i dość dobrze po włosku.

Co dzień wspieram kobiety w problemach prawnych prowadząc darmowe szkolenia i pisząc artykuły: jestem autorka bloga www.adwokatkobiet.pl.  Prywatnie jestem absolutną włochoholiczką oraz wielbicielką dobrej kawy. Ze sportów wybrałam dla siebie bieganie na wysokich obcasach po sądowych korytarzach oraz rodzicielstwo ekstremalne. Na więcej nie starcza już doby, choć marzę o rejsie katamaranem wokół sycylijskich wysp.

Dowiedz się więcej: Jesteś w ciąży? Ta kategoria wpisów jest dla Ciebie.

Możesz też pobrać mojego darmowego ebooka dla kobiet w ciąży.


Chcesz umówić się na spotkanie w kancelarii? Potrzebujesz konsultacji online? Skorzystaj z kalendarza online.


W innych sprawach skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy  albo zadzwoń na 515 60 60 96 albo napisz maila: aleksandra@pragaadwokaci.pl.

Do usłyszenia,

Aleksandra Wejdelek-Bziuk


Sprawdź moje darmowe materiały – dołącz do drużyny kobiet, która nie daje się postawić do kąta:

adwokat kobiet

JESTEŚ W CIĄŻY i MASZ MĘTLIK W GŁOWIE
JESTEŚ W CIĄŻY i MASZ MĘTLIK W GŁOWIE

pobierz

adwokat kobiet

JESTEŚ MAMĄ i WRACASZ DO PRACY?
JESTEŚ MAMĄ i WRACASZ DO PRACY?

pobierz

img news
Skontaktuj się z nami!
    top
    powrót na górę