1/2 kółka
Jakub Ryzlak

Adwokat Warszawa Praga

Od 2015 roku jestem adwokatem i prowadzę kancelarię na Pradze Południe w Warszawie. Na co dzień doradzam swoim klientom i reprezentuję ich w sądzie. Jestem tu po to, żeby Cię wysłuchać, zrozumieć Twój problem i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

  • Chcesz przygotować pismo do banku w sprawie kredytu frankowego?
  • Zastanawiasz się jak zmusić bank do zwrotu pieniędzy?
  • Poszukujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania?
  • Kupujesz mieszkanie od dewelopera albo masz z nim spór i poszukujesz prawnika od nieruchomości?

Trafiłeś pod właściwy adres.


Skuteczny adwokat Warszawa

Możesz się po mnie spodziewać, że dokładnie przeanalizuję Twoją sprawę, poznam najważniejsze szczegóły, znajdę słabe punkty i ryzyka, które postaram się zminimalizować, a słabości przekuć w silne argumenty i wykorzystać na naszą korzyść. Sprawy mogą być trudne, ale rzadko okazuje się, że są one nie do wygrania. Jeśli powierzysz mi swoją sprawę na pewno dowiesz się co da się zrobić i jak należy to zrobić.Poza tym dostaniesz ode mnie jasne wyjaśnienie czego możesz spodziewać się w starciu z urzędem albo na sali sądowej – zarówno gdy przesłuchuje Cię sąd albo druga strona.

Sprawdź też: nasz pełen zakres usług


Adwokat dla frankowicza Praga Południe

Nigdy nie bagatelizuję zdania swoich klientów. Nie ma możliwości, żebym działał wbrew ich woli – to oni mają decydujące zdanie i to oni podejmują decyzje w najważniejszych kwestiach. Chcę tylko mieć pewność, że mają pełną wiedzę o tym jakie będą konsekwencje tych decyzji. Staram się zrozumieć stanowisko klientów, odsiać niepotrzebne emocje i przygotować najmocniejsze argumenty, które pozwolą wygrać sprawę.

Obsługiwałem inwestycje realizowane przy wsparciu Banku Światowego, a także obsługuję podmioty, które korzystają w swojej działalności ze wsparcia unijnego. Wiem z jakimi problemami przedsiębiorcy mierzą się na co dzień w kontaktach z machiną urzędniczą.

Dowiedz się więcej: Chcesz złożyć pozew frankowy? Dowiedz się co zrobić aby pozwać bank.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat byłem zaangażowany w prowadzenie ok. 150 spraw przeciwko bankom z całej Polski. Mam bogate doświadczenie w walce sądowej z sektorem bankowym na terenie całego kraju. Występowałem przed sądami m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu czy Katowicach. Żaden przeciwnik nie jest mi straszny.

Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim i aplikację adwokacką w Warszawie. Płynnie posługuję się angielskim, z czego korzystam w codziennej pracy.

Od wielu lat skutecznie pomagam ludziom rozwiązywać ich skomplikowane sprawy. W czym mogę pomóc Tobie?

Sprawdź też: Czy wiesz czym jest Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych? Sprawdź na moim blogu!


Chcesz umówić się na spotkanie w kancelarii? Potrzebujesz konsultacji online? Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy , zadzwoń na:
663775333 lub napisz maila: jakub@pragaadwokaci.pl.

Do usłyszenia,

Jakub Ryzlak

adwokat frankowiczów

Czy muszę się rejestrować w Centralnym Rejestrze Beneficjentów?
Czy muszę się rejestrować w Centralnym Rejestrze Beneficjentów?

Czytaj więcej

img news
Skontaktuj się z nami!
    top
    powrót na górę