1/2 koła
Opinie
cudzysłów
Korzystam obecnie z usług Pani Mecenas Aleksandry Wejdelek-Bziuk prowadzi dla mojej rodziny dwie bardzo trudne i skomplikowane sprawy spadkowe. Pani Mecenas jest bardzo dokładna,zaangażowana i zawsze przygotowana do każdej sprawy. Poświęca sprawie jak i klientowi tyle czasu ile potrzeba. Z czystym sumieniem będę polecała każdej potrzebującej pomocy prawnej osobie Kancelarię.
URSZULA
cudzysłów
Gorąco polecam korzystanie z usług kancelarii. Świetnie radzą sobie ze sprawami prawa rodzinnego i spadkowego. Ogromna wiedza Pani Mecenas, wysoka skuteczność i profesjonalizm - pracuje z pasją. Nie ma problemów z kontaktem. Moja sprawa wygrana – Dziękuję!
JERZY
cudzysłów
Świetny adwokat na Pradze Południe. Pan Mecenas Jakub Ryzlak jasno i przejrzyście wyjaśnił mi jak rozwiązać problem kredytu we frankach i profesjonalnie poprowadził moją sprawę. Gorąco polecam!
KATARZYNA
cudzysłów
Najbardziej w pomocy Pani Mecenas doceniam to, że wszystko odbyło się online, bardzo szybko i sprawnie. A poziom zaangażowania w sprawę i pismo, które Pani Mecenas przygotowała przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Bez pomocy prawnej nawet nie wiedziałabym, że tylu różnego rodzaju argumentów można było użyć w sprawie. Polecam i dziękuję!
TATIANA
cudzysłów
Pani Mecenas Aleksandra Wejdelek podjęła się reprezentacji mojej osoby, kiedy postępowanie było już mocno zaawansowane, a sytuacja nie była prosta. Przedstawiła możliwe rozwiązania i ich konsekwencje. Dzięki temu w końcu wiedziałam "na czym stoję" i co mogę. Następnie przeprowadziła mnie przez czas negocjacji, które zakończyły się najlepszą z możliwych ugodą. Przez cały ten czas czułam się zaopiekowana. Wiedziałam, że moja sprawa jest w rękach profesjonalisty. Mecenas Aleksandra Wejdelek to wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, świetne przygotowanie, a przede wszystkim tarcza obronna, za którą można się "schować" w tym wyjątkowo trudnym czasie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
AGNIESZKA
cudzysłów
Miałam okazję korzystać z porady prawnej Pani Mecenas Aleksandry Wejdelek-Bziuk w zakresie spraw związanych z urlopem macierzyńskim, podziałem urlopu rodzicielskiego oraz formalnościami dotyczącymi urodzenia dziecka itd. Nasza konsultacja odbyła się w bardzo wygodny dla mnie sposób - online. Pani Aleksandra odpowiedziała rzeczowo na wszystkie moje pytania oraz wskazała na różne możliwe rozwiązania a także przedstawiła wady i zalety każdego z nich. Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalne podejście. Polecam współpracę z Panią Mecenas każdemu, kto oczekuje rzeczowego podejścia do tematu i konkretnej porady!
KATARZYNA
img news
Skontaktuj się z nami!
    powrót na górę