1/2 kółka
Tarcza antykryzysowa – pomoc na Pradze Południe

Tarcza antykryzysowa – pomoc na Pradze Południe – czy to możliwe?Adwokat Praga Południe – w czym możemy pomóc? Pomagamy nie tylko w postępowaniach sądowych, postępowaniach o rozwód czy sporach z bankiem. Przede wszystkim na co dzień pomagamy przedsiębiorcom walczyć z kryzysem i trudnościami dnia codziennego.


Tarcza antykryzysowa – pomoc na Pradze Południe

Pożyczka, subwencja, zwolnienie z ZUS, dofinansowanie do wynagrodzeń dla pracowników, dotacja dla osób niezatrudniających pracowników. To niektóre z rozwiązań wprowadzonych przez rząd w ramach wszystkich wersji tarczy antykryzysowej i tarczy finansowej.

Korzystając z tych mechanizmów do tej pory udało się nam uzyskać dla naszych klientów świadczenia na kwotę ponad 1.000.000 zł. 💲 I to wszystko w naszej kancelarii adwokackiej na Pradze Południe.

A mówimy tutaj tylko o środkach, które wpłynęły na rachunki naszych klientów. Nie liczymy środków, które z naszą pomocą zostały w kieszeni przedsiębiorców wprowadzających rozwiązania, które zaproponowaliśmy celem reorganizacji ich zakładów pracy w dobie pandemii (a to też niemała suma 😉 ).


Dobry prawnik Warszawa Praga Południe

Jak działamy? 🚨

Kiedy przeprowadzamy reorganizację w firmie to nigdy nie szukamy oszczędności i jak największych cięć nie patrząc na skutki naszych działań. W skrócie – nie pozostawiamy za sobą dymu i zgliszcz. 🔥

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że po pandemii też będzie życie, a wszystko (taką mamy nadzieję) powoli wróci do normy.

Dlatego planując i wdrażając zmiany na trudny czas patrzymy zarówno na interes właścicieli, jak i pracowników. Nie wprowadzamy masowych zwolnień, nie tniemy wynagrodzeń jak popadnie. Wprowadzamy rozwiązania, które za pewien czas zrekompensują pracownikom to, że w czasie kryzysu dołożyli swoją cegiełkę do ratowania firmy, która ich zatrudnia. W końcu wszyscy jedziemy “na jednym wózku” 😉🏗

Tymczasem – dobrego dnia!


Ps. Jeśli też masz problem z uzyskaniem dofinansowania lub subwencji, chciałbyś uzyskać poradę prawną online lub u adwokata na Pradze Południe – zapraszamy serdecznie do naszej kancelarii w Warszawie. Możesz skonsultować się z nami także poprzez formularz kontaktowy, dzwoniąc pod numer 571-927-750 lub pisząc maila: kontakt@pragaadwokaci.pl.

Zajrzyj też na nasze blogi poświęcone prawu rodzinnemu i prawu pracy oraz sprawom frankowiczów. Może coś Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

img news
Skontaktuj się z nami!
    powrót na górę